Menü

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

HAKKIMIZDA

Corporate Events

Dünyadaki etkinlik trendlerini yakından takip ederek müşterilerine yaratıcı etkinlik çözümleri sunan Corporate Events, tecrübeli ve genç ekibi ile kısa sürede sonuç alabileceğiniz esnek bir yapıya sahiptir.

Her türlü kurumsal etkinlik ihtiyacını müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirirken stratejik planlamanın yanı sıra yaratıcılığı da ön plana çıkaran Corporate Events, tüm süreçleri planlar, projelendirir ve yönetir.

Kongre, konferans, seminer, yurtiçi / yurtdışı bayii toplantıları, basın gezileri, yönetim ve motivasyon toplantıları, ürün/hizmet lansmanları, sanat etkinlikleri, konserler, özel davetlerin yanında tüm kurumsal seyahat organizasyonlarınız için de en uygun çözümleri sunar ve organize eder.

Yarattığımız Farklılıklar & Yenilikler

Corporate Events’i rakiplerinden ayıran en önemli özellik, dünyaki en önemli uluslararası networklerden biri olan AEO’nun (Association of Event Organisers) Türkiye’deki tek temsilcisi olmasıdır.

Corportate Events, kurumsal etkinliklerin iş dünyasının yönetim ve pazarlama iletişimi üzerindeki rolünün bilincinde olarak tüm etkinlikleri müşterilerinin stratejilerine en uygun şekilde planlamaktadır. Etkinliğin amacı, hedefleri, yapılacak yatırımın karşılığının nasıl alınacağı, etkinliğin

başarı kriterleri ve benzer birçok soru müşterilerimiz ile baştan detaylı olarak görüşülmekte ve cevaplanmaktadır.

Corporate Events, öncelikli olarak markanın kısa, orta, uzun vadeli pazarlama stratejilerini öğrenir, markaya hakim olarak proje üretir ve hayata geçirir. Oluşturulan etkinlik stratejileri ve yaratıcı projelerle kurumların hem marka imajına güç katılmasını hem de rekabet gücünün arttırmasını hedefler.

Hangi projeler üzerinde çalışıyoruz

Corporate Events müşterilerinin kurumsal ya da pazarlama amaçlı etkinliklerinin planlanması, yönetilmesi, doğru stratejilerin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi, bu sayede de kurum/marka yönetimine destek verilmesi amacıyla kurulmuştur.

Edindiği farklı sektör deneyimleri doğrultusunda her alanda lider ve uzman çözüm ortakları ile işbirliğine giden Corporate Events, marka veya kurumun hedef kitlesine uygun projeler geliştirirken, etkinlik sonuncunda hedeflenen mesajın en doğru şekilde kodlanması için çalışır. Markayı ya da

kurumu analiz eder ve özel geliştirdiği etkinlikler ile kurumun kültür ve değerleri özelinde sunumlar yapar.

Gelecek Hedeflerimiz

Corporate Events’in 5 yıl sonraki en önemli hedefi uluslararası etkinlik denince ilk akla gelen isim olmak.

Yaptığımız araştırmalarda bugün Türkiye’de yaklaşık 600’e yakın uluslararası sivil toplum örgütü olduğu; ancak bunların birçoğunun konferans, seminer ve benzer kurumsal etkinlikler yapmadığı

görülmüştür. Corportate Events önümüzdeki 5 yıl içerisinde bu uluslararası etkinliklerin ülkemizde yapılmasına öncü olup lider rolü üstlenecektir.

Corporate Events’in bir diğer amacı ise; Türkiye’de hizmet verdiği markaların uluslararası organizyonlarını da gerçekleştirmektir. Bu doğrultuda 2012 hedeflerimizin başında; Türkiye’den yurtdışına etkinlik düzenlemeye giden kurumların veya tam tersi olarak yurtdışından gelen ve

Türkiye’de etkinlik düzenlemek isteyen kurumların uluslararası standartlar konusunda bilgi alabilecekleri bir kaynak haline gelmek bulunmaktadır.

Corporate Events’in, AEO’nun (Association of Event Organisers) Türkiye’deki tek temsilcisi olması firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli özelliğidir. Bu doğrultuda, önümüzdeki 5 yıl için bir diğer

hedefimiz uluslararası networklerin ve dünyadaki en büyük etkinlik şirketlerinin Türkiye’deki tek yetkili ismi olmaktır.