Menü

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Hizmetlerimiz

Tüm talepleri mümkün kılmak amacıyla çalışan prodüksiyon takımı; etkinliğin teknik kısmı ile ilgili tüm ekip ve ekipmanı tedarik eder, tedarik edilen ekip ve ekipmanın amacına uygun bir şekilde hizmet vermesi için gerekli tüm hazırlık ve uygulama sürecini yönetir. Etkinliklerin teknik prodüksiyon altyapısının oluşturulmasını ve yürütülmesini sağlar. Aynı zamanda sahip olduğu üretim tesisi sayesinde, kreatif ekibin tasarım ve önerilerini hayata geçirir. Etkinliklerde kullanılan her türlü baskılı malzeme ve brandingler baskı merkezimizde üretilir. Bünyemizde böylesine donanımlı bir tesisin bulunması iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına zamanında ve anında en uygun maliyetlerle geri dönmemizi sağlamaktadır.

Etkinlik Yönetimi Departman’ı, müşterilerinin pazarlama, satış ve dağıtım ekiplerinin daha verimli çalışması için organize edilen yurt içi- yurt dışı toplantı, gala, seyahat gibi çeşitli motivasyon/ bilgilendirme etkinlikleri ile ürün/marka ihtiyaçlarına yönelik etkinliklerin yönetiminden sorumludur.

Etkinlik hizmetlerimiz aşağıdaki şekilde gruplanmıştır;

Bayii / Distribütör Toplantıları

Ürünlerinizi tüketici ile buluşturan ve ürünün pazardaki etkin ve güvenilir yüzü haline gelen bayileriniz için birbirleriyle ilişkilerini pekiştirebilecekleri, olağan ve potansiyel sorunlara çözüm bulacakları, yeni ürün ve hizmetlerinizin tanıtılacağı toplantılarınızı planlıyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Planlama ve hazırlık sürecinde katılımcıların ulaşımları, karşılama ve konaklamalar, oda dağılımları, aktiviteler, teknik akış ve gala gecesi de dahil olmak üzere tüm detayları en ince ayrıntısına kadar organize ediyoruz. Corporate Events ekibi olarak bayii, distribütör ve satış toplantılarınızı hem eğlenceli hale getiriyor hem de hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kongre, Seminer ve Konferans Organizasyonları

Resmi ve özel kurumların kongre, seminer, forum, sempozyum ve çalıştay organizasyonlarında danışmanlık, planlama, yönetim ve uygulama aşamalarını kapsayan tüm süreci en etkin şekilde yürütüyor; hedefi başarıya taşıyan çizgide sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

Tek yönlü bir iletişim aracı olan konferanslarda bilim, sanat ve benzer alanlarda konusunda uzmanı konuşmacılar bir araya gelerek, bilgi ve düşüncelerini aktarır. İş ortaklarımıza detaycı ve müşteri odaklı çalışmalar sunarak gerek ulusal gerekse uluslararası boyutlarda düzenlediğimiz konferanslarımızda konsept dahilinde duyuru broşürlerini, konferans kataloğlarını hazırlıyor, konaklama ve toplantı salonları rezervasyonlarını yapıyor, hostes, teknik ekipmanları ve simultane tercüman temin ediyor, kayıt masalarını kuruyor, profesyonel sekreterya, dekorasyon, gala gecesi organizasyonu hizmetlerini sunuyoruz.

Gala Geceleri / Açılışlar

Kurumsal gala gecelerini, en özel mekânlarda, seçkin ve zengin yemek menüleriyle sizin ve  davetlilerinizin  memnun kalması için gerekli her türlü detayı düşünerek planlıyoruz. Mekan seçiminden , gecenizin konseptine uygun canlı performansa kadar her ayrıntıyı sizin için düşünüyoruz.

Ürün / Hizmet Lansmanları                                                                                                                                        

Kreatif ekibimiz ile beraber yeni ürünle/hizmetle ilgili doğru ve gerçekçi bir konsept oluşturulduktan sonra lansman stratejisine sıra gelir. Strateji belirlenirken önce yeniliğin tüketiciye ne anlam ifade ettiğini kapsamlı bir şekilde araştırıyoruz.

Yeni ürünlerinizin ve hizmetlerinizin hedef pazarınıza en doğru şekilde tanıtılabilmesi ve hedef kitleniz tarafından en doğru şekilde algılanabilmesi için deneyimli kadromuzla, teknik sistemlerdeki en son teknolojileri kullanarak lansmanlarınızı başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Yurtiçi / Yurtdışı Seyahat Organizasyonları

İş seyahatlerinizin planlanması konusunda profesyonel ekibimiz çözüm ortağınız olarak yanınızda. Çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın toplantılar ve eğitimler için gerçekleştirecekleri seyahatlerini, Üst Yönetim VIP seyahat organizasyonlarını en ince detayına kadar planlıyor ve tüm süreçleri firmanız adına yönetiyoruz.

Yurt içi / Yurt Dışı Basın Gezileri

Basın gezileri ve turları, kurumu ve kurum yönetimini medyaya daha yakından tanıtma amacı taşır. Haber amaçlı bu organizasyonların, yeni bir teknolojinin yerinde görülmesi, ek ünitelerinin incelenmesi gibi önemli nedenlere dayandırılarak düzenlenmesi gerekir. Basın gezileri, bir gün içinde başlayıp bitebileceği gibi bir kaç gün de sürebilir.

Gerek yurt içi gerek yurt dışı basın gezilerini uygun mekan seçimi, ulaşım, ikram, görevli host/hosteslerin kurumu temsil edecek yetkinlikte olması, basına verilecek hediyeler, alternatif geziler ve benzer detayları dikkate alarak planlıyor ve uyguluyoruz.

Hayata geçirilmesi planlanan fikirlerin, öncelikle filizlendiği ekiptir. Kreatif ekip , etkinlik ekibi ile birlikte çalışarak etkinliklere uygun konsept geliştirir. Projeler için kurgulanan görsel malzemelerin yaratılmasını, 3D tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirir.